Take Off Flight Simulator

Simülasyon oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.42 MB
  • Version 1.0.42
  • Dil İngilizce
  • Firma Astragon Entertainment GmbH
Dünya'nın çeşitli yerlerine uçarak zorlu görevlerle yüzleşebileceğiniz bu oyunu sizde hemen deneyin, kendi havayolu şirketinizi kurun!

Zorlu hava şartlarına rağmen başarılı uçuşlar gerçekleştirebileceğiniz Take Off Flight Simulator oyununda zamanla tecrübe sahibi olabilir, motor arızası olsa dahi sürüşünüzü güvenle devam ettirebilirsiniz. Gerçeğe en uygun şekilde tasarlanan uçak modelleriyle uçacağınız bu oyunda dilerseniz 3D kokpitleri olan Jumbo jetlerle, dilerseniz de deniz uçakları ve askeri bir jetle uçabilirsiniz.

En popüler uçak modellerini kullanabileceğiniz oyunda hava taşımacılığının dramatik ve zorlu kurtarma operasyonlarına da katılabilirsiniz. 50'nin üzerinde heyecan verici görevin bulunduğu Take Off Flight Simulator oyununda kendi havayolu şirketinizi bile kurabilirsiniz.

Kullanıcılarına eğlenceli bir deneyim yaşatan bu oyunda farklı boyama işlemlerinden faydalanarak uçağınızı özelleştirebilir, daha iyi bir performans ve kontrol için filozunu da geliştirebilirsiniz. Arızalı motorlarla veya kötü hava koşullarında iniş gibi zorlayıcı meydan okumalarla yüzleşebileceğiniz Take Off Flight Simulator oyununda Dünya'nın her yerinden 21 farklı havaalanına uçabilirsiniz.

Serbest uçuş moduyla istediğiniz şehrin tüm güzelliklerini görebileceğiniz ve benzersiz bir deneyim yaşayacağınız Take Off Flight Simulator oyununu sizde hemen cihazınıza yükleyin!

Take Off Flight Simulator indir